jméno místnost linka e-mail
Sekretariát odboru B1-611 2509 Jirina.Herackova@fs.cvut.cz
Laboratoř Biomechaniky C1-s117 2655  
Halové laboratoře H3 - 61 2691  
Laboratoř mechanických zkoušek C1-s114 2653  
Knihovna B1- 615 2515  
Zasedací místnost B1- 623 2522  
 
zaměstnanci:
Prof. Ing. Stanislav Holý, CSc. B1 - 612 2510 Stanislav.Holy@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Jiří Michalec, CSc. B1 - 618 2521 Jiri.Michalec@fs.cvut.cz
Prof. Ing. Svatava Konvičková, CSc. B1 - 610 2511 Svatava.Konvickova@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Zdeněk Kuliš, CSc. B1 - 618 2521 Zdenek.Kulis@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Miroslav Sochor, CSc. B1 - 618 2521 Miroslav.Sochor@fs.cvut.cz
Prof. Ing. Milan Růžička, CSc. B1 - 617 2512 Milan.Ruzicka@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Jan Řezníček, CSc. B1 - 608 2517 Jan.Reznicek@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Miroslav Španiel, CSc B1 - 619 2561  Miroslav.Spaniel@fs.cvut.cz
Prof. RNDr. Matej Daniel, Ph.D. B1 - 610 2518 Matej.Daniel@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Tomáš Mareš, Ph.D. B1 - 608 2517 Tomas.Mares@fs.cvut.cz
Doc. Ing. Lukáš Horný, Ph.D. B1 - 607 9741 Lukas.Horny@fs.cvut.cz
Ing. Jana Vondrová C1 - s117 2655 Jana.Vondrova@fs.cvut.cz
Ing. Pavel Růžička, Ph.D. C1 - s117 2655 Pavel.Ruzicka@fs.cvut.cz
Ing. Karel Vítek, CSc. B1- 621 2520 Karel.Vitek@fs.cvut.cz
Ing. Radek Sedláček, Ph.D.    C1 - s114 2653 Radek.Sedlacek@fs.cvut.cz
Ing. Miloslav Vilímek, Ph.D. C1 - s116b 2527 Miloslav.Vilimek@fs.cvut.cz
Ing. Tomáš Goldmann, Ph.D. C1 - s116b 2527 Tomas.Goldman@fs.cvut.cz
Ing. Karel Doubrava, Ph.D. B1 - 616 2525 Karel.Doubrava@fs.cvut.cz
Ing. Hynek Chlup E3 - 139a 2690 Hynek.Chlup@fs.cvut.cz
Ing. Ctirad Novotný, Ph.D. B1 - 616 2525 Ctirad.Novotny@fs.cvut.cz
Ing. Jan Papuga, Ph.D. B1 - 606 2513 papuga@pragtic.com
Ing. Petr Tichý, Ph.D. C1 - s116b 2527 Petr.Tichy@fs.cvut.cz
Ing. Tomáš Suchý, Ph.D. B1 - 604 2542 Tomas.Suchy@fs.cvut.cz
Ing. Lukáš Zach, Ph.D. B1 - 604 2542 Lukas.Zach@fs.cvut.cz
Ing. Martin Nesládek, Ph.D. B1 - 622 2523 Martin.Nesladek@fs.cvut.cz
Ing. Josef Jurenka, Ph.D. B1 - 606 2513 Josef.Jurenka@fs.cvut.cz
Ing. Jaroslav Lukeš, Ph.D. C1 - s115 2649 Jaroslav.Lukes@fs.cvut.cz
Ing. Milan Dvořák, Ph.D. E3 - 140 5605 Milan.Dvorak@fs.cvut.cz
Ing. Viktor Kulíšek B1 - 622 2523 Viktor.Kulisek@fs.cvut.cz
Ing. Josef Šepitka, Ph.D. A1- s115 2649 Josef.Sepitka@fs.cvut.cz
Ing. Jiří Kuželka, Ph.D. B1 - 620 2519 Jiri.Kuzelka@fs.cvut.cz
Ing. Zdeněk Padovec, Ph.D. B1 - 620 2519 Zdenek.Padovec@fs.cvut.cz
Ing. Vlastimil Králík, Ph.D. A1-s113 2533 Vlastimil.Kralik@fs.cvut.cz
Ing. Jakub Kronek, Ph.D. E3 - 140b 2746 Jakub.Kronek@fs.cvut.cz
Jiřina Heráčková B1- 611 2509 Jirina.Herackova@fs.cvut.cz
Jaroslav Pacák E3 - 138 2692  
Petr Holovský E3 - 138 2692 Petr.Holovsky@fs.cvut.cz
 
doktorandi:
Ing. David Hromádka E3 - 139a 2690 David.Hromadka@fs.cvut.cz
Ing. Jana Hornová C1 - s116a 2750 jana.hornova@fs.cvut.cz
Ing. Jan Veselý E3 - 139a 2690 jendavesely@gmail.cz
Ing. Slavomír Parma B1- 604 2542 Slavomir.Parma@fs.cvut.cz
Ing. Pavel Kohout B1- 609 2516 p .kohout@fs.cvut.cz
Ing. Vít Sháněl B1- 620 2519 Vit.Shanel@fs.cvut.cz
Ing. Michal Bartošák B1- 609 2516 michal.bartosak@seznam.cz
Ing. Jaromír Fumfera B1- 609 2516 jaromir.fumfera@fs.cvut.cz
Ing. Michal Král B1- 612 2510 Michal.Kral@fs.cvut.cz
Ing. Zdeněk Pošvář E3 -140 5605 Zdenek.Posvar@fs.cvut.cz
Ing. Elder Andrango Castro C1- s116b 2527 Elder.Andrango@fs.cvut.cz
Ing. Jiří Černý B1 - 609 2516  jiri.cerny2@fs.cvut.cz
Ing. Jitka Řezníčková B1 - 604  2542 Jitka.Reznickova@fs.cvut.cz
Ing. Tereza Voňavková C1-s116a 2750 Tereza.Vonavkova@fs.cvut.cz
Ing. Šárka Trubelová B1- 609 2516 Sarka.Trubelova@fs.cvut.cz
Ing. Nikola Schmidová E3 -140 5605 Nikola.Schmidova@fs.cvut.cz
Ing. Maxim Lutovinov B1 - 622 2523 Maxim.Lutovinov@fs.cvut.cz
Ing. Dominik Mochar B1 - 609 2516 Dominik. Mochar @fs.cvut.cz
Ing. Jan Votava B1 - 604 2542 Jan.Votava@fs.cvut.cz
Ing. Adam Kratochvíl  B1 - 604 2542 Adam.Kratochvil@fs.cvut.cz
Ing. Tereza Zavřelová B1 - 622 2523 Tereza.Zavrelova@fs.cvut.cz
Ing. Michal Mračko B1 - 609 2516 Michal.Mracko@fs.cvut.cz
Ing. Kužma Ján C1 - s116a 2750 Jan.Kuzma@fs.cvut.cz
Ing. Katarína Mendová C1 - S116a 2750 Katarina.Mendova@fd.cvut.cz

  

Aktuality

16.3.2017 12:43:30

Referáty PP1 pro 2. zápis

1. referát tah/tlak
6.3.2017 12:17:01

Referáty PPT

1. referát tah/tlak

Více v záložce předmětu.
24.2.2017 10:00:00

Referáty PP1

1. referát tah/tlak
2. referát tah/tlak prutovky
3. referát napjatost
4. referát krut
5. referát ohyb nosníku
6. referát ohyb nosníku (průhyb, natočení)
7. referát kombinované namáhání
Pro studenty 2. zápisů budou k dispozici jiná zadání. Více v záložce předmětu.
10.1.2017 09:20:46

Výsledky 3. postupového testu z PP2

Výsledky   3. postupové testu z PP2. Zápis známky proběhne v rámci k tomu určených termínů vypsných v KOSu. Každý termín zapisuje příslušný učitel. V případě odmítnutí známky nebude termín počítán.
2.1.2017 14:26:19

Testy z přednášek PP2

Hodnocení  testů z přednášek PP2.
9.12.2016 14:41:27

Doplňující studijní podklady PP2

Na stránku předmětu PP2 byly přidány odkazy na doplňující studijní podklady.